Wiarygodność

Prestiż

Zaufanie

Wizerunek

wiktoria

Edycja XXI

20 dotychczasowych edycji

7600 uczestników

4000 nominowanych

774 Laureatów

Organizator

Mecenas

Współpraca

kie
strefa biznesu
KIDT

Partnerzy

YBT

Do XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców nominowanych zostało ponad pół tysiąca firm z całej Polski. Przedsiębiorstwa do plebiscytu były zgłaszane m.in. przez organizatora, samorządy terytorialne oraz gospodarcze.

W ostatnią środę, 9. października, obradowała Kapituła Konkursu, która na podstawie przesłanych przez przedsiębiorców Zeszytów Konkursowych wyłoniła 40 Laureatów w 15 kategoriach. Zwycięzcy odbiorą statuetki WIKTORII podczas Wielkiej Gali 24. października w Warszawie. Uczestniczyć w niej będą, oprócz Laureatów, znamienici goście ze świata polityki, kultury, biznesu i mediów.

Doskonałe zarządzanie, wysoka jakość produktów i usług, wywiązywanie się z podstawowych obowiązków wobec Państwa oraz kontrahentów i partnerów, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – tym wyróżniają się Laureaci Nagrody WIKTORIA – podsumowuje obrady Kapituły Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

LISTA LAUREATÓW  XVIII EDYCJI KONKURSU WIKTORIA  2015

  1. Patrimonium Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Hetman -  Krajewska
  2. Warszawski Dom Technika Not Spółka z o.o.
  3. Pracownia Finansowa sp. z o.o.
  4. Narzędziownia Bogdan Pszenica
  5. P.P.H.U. Liwma Art. .Emilia Rychwalska
  6. LandAR  Projects Sp. z o.o.
  7. Centrum Medyczno - Rehabilitacyjne SORNO Edyta  Stankiewicz.
  8. Bama Logistics Sp. z o.o
  9. Drukarnia Serix - Bis Waldemar Kitala
  10. Dudziak i Partnerzy Joanna Dudziak
  11. Anlaya Day Spa Alicja Rypina
  12. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POL-REM sp. z o.o
  13. COMMERCECON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP. K.
  14. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
  15. COMPASS MONEY sp. z o.o.
  16. BIMART Marek Biczak
  17. Estetica Dobrochna Klinowska
  18. Nadsański Bank Spółdzielczy
  19. Diant-Pol Polska Ogrodnictwo Produkcyjne
  20. EAE Elektronik Spółka z o.o.
  21. Pol – FOODS sp. z o.o.
  22. Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
  23. MED ESTETICA Izabela Lenartowicz
  24. SITA sp. z o.o.
  25. PROTOTYPOWNIA Błażej Flaszyński
  26. INTEGER.pl S.A.
  27. MT Plastic sp.z o.o.
  28. Trasko – Invest sp. z o.o.
  29. OKNOPLAST  sp. z o.o.
  30. ALVARE A. Lacek  Produkcja-Sprzedaż
  31. Winda WARSZAWA  sp. z o.o.
  32. AW BAUTEX  Andrzej Witkowski
  33. SPEAKART  Magdalena Kobryń
  34. ROTEX sp. z o.o.
  35. JUBILER SHOP Maciej Kurek
  36. Lasermax   sp. z o.o.
  37. PM Flooring sp. z o.o. - Sp.k
  38. La Perla  sp. z o.o.
  39. Weegre sp. z o.o. S.K.A
  40. Centrum Artystyczne "MetroKultura"
1
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.



Laureaci

Dekorglass_logo CynelUnipress_logo NeoSwiat_logo VillaNowaDC_logo ElektoralnaDC_logo LeasingTeam_logo SMSND_logo HolmesPlace_logo arkol_logo ASG_logo SITA_logo LechPol_logo Vettrade_logo Ambasador92_logo Jarper_logo soraya_logo Milord_logo warsaw-destination-alliance odent holiday-travel accata-group centrum-rehabilitacji-konstancin przedsiebiorstwo-sita-piaseczno natalia-gold top-market-pgs browar-ciechan macro-cash ikea rwe_stoen_sa remondis_sp_zoo siemens_sp_zoo stadler_polska_sp_zoo marcpol_sa binol czubak-piekarnia dom-w-ogrodzie grast-mtb good-work psb-kwapisz fj galeria-mito omnicom ttw-opex dom-bartycka party-media prima-dent door iron-mountain k-k media-trend auto-serwis-zabielski sikkim sharley grawer-cegielski figand radmot paradowscy radissonblu-com_sobieski-wa mokpol art-security sklep-zeglarz motostyl befsztyk minuta-8 galeria-fryzur-99 delica teatr-sabat new-tec kredytservice grs-group-pl mediadem-pl

© 2018 by RS