Zapraszamy do zapoznania się z firmami nominowanymi do XV edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców.

Nominowane firmy z województwa lubuskiego:

"ALWOPOL" Sp. z o.o.

 

BRODR. JORGENSEN S.A.

bj

 

BUD - POL Sp. z o. o.

 


Infar Sp. z o.o.

infar

GOSPODARSTWO ROLNE
Dariusz Matkowski


PPHU - "Koliber" Kazimierz Witek

 

LfC Sp. z o.o.

lfc

LUG Light Factory Sp. z o.o.

luc

Maszoński Logistic

Maszonski logistics 

Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Pubr Sp. z o. o.

 Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Betonów PREFABET Krzeszyce Sp. z o.o.


RELPOL S.A.

relpol

Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o.

polskierury

Raf Pol Rafał Kulczycki

rafpol

P.H.U. Roxi Grażyna Rogalska

roxi

Sanipol Sp. z o.o.

 

 

Schnug Polska Sp. z o.o.

 

Schnug Polska

Stahl-Mont Sp. z o. o. - Sp. k.

STAHL-MONT
Zakład Stolarski Krzysztof Jurga
zakad stolarski krzysztof jurga

Zakład Produkcyjno Usługowy Kazimierz Jońca Sp. z o.o.

 

P.H.U. UNIDOM Henryk Domański

 

 

Unipak Polska Sp. z o.o.

 

Start

 

Vitrosilicon S.A.

 


Zastal S.A.
zastal

Rzeźnictwo Grzegorz Zyguła
zygula

Nominowane firmy z województwa łódzkiego:

 

ADRIAN Fabryka Rajstop

adrianfabrykarajstop

Przedsiębiorstwo "AGAT" S.A.

agat

Agrecol Sp. z o. o.

agrecol

AGRO-MASZ Paweł Nowak

agro-masz_logo

ARTYK



ATOS Sp. z o.o.

atos

AVES sp. z o.o.

aves 

ELTOM FIRMA RODZINNA

eltom

EMO-FARM Sp. z o.o.

emofarm

 

Filter Service Sp. z o.o.

 

 

Firma Bracia Urbanek sp.jawna

 

“GABRIELLA" P.P.H.U.

gabryiella

 

Galaxia Ltd. sp. z o.o.

 

Galaxia Ltd.

Inatex Sp. z o.o.


Inchem Polonia Sp. z o.o.

inchem

KASTOR S.A.

kastor

 

KEKBUD

 



KLINIKA PSYCHIATRYCZNA I TERAPII UZALEŻNIEŃ  ,,WOLMED’’

LAMELA Sp. z o. o
lamela

 

Zakład Odzieżowy "LEDER" Lesław Derbis

 


Michalczyk i Prokop Sp. z o.o.

michalczykiprokop

MILKPOL S.A.

milkpol

Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Wieruszowie

powiatowecentrummedyczne

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Radomsku


OPTEX S.A.

optex

 PAWO Sp. z o.o.

PROVINCJA SP. Z O.O.

provincja

"Poddębickie Centrum Zdrowia" sp. z o.o w Poddębicach

 

 

POLFARMEX S.A.

 

 

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z.O.O.

 


Firma ,, PETECKI’’
petecki

POLDEM SP. Z .O.O.

poldem

F.K. POLLENA-EWA S.A.

pollenaeva

 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o.

 

SANATOR-BIS

sanatorbis

ODLEWNIA SILUM SP. Z .O.O.

 

Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR

hrstrzelce

TERMO-BUD MŁYNARSKI

 

 

TiBEX Sp. z o.o.

 

Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy

tartak

TERMALL Sp. z o.o. Energetyka i Technika Grzewcza

termall

PiPUTiT TEPRON – Wieluń Sp. z o.o.

 

Tomaszowskie Centrum Zdrowia spółka z o.o

tomaszowskiecentrumzdrowia

"VENITA" Fabryka Kosmetyków Sp. z o.o


ventina

Agencja VIP-art Małgorzata Hampel-Rybicka

vip

 

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A.

 



Nominowane firmy z województwa zachodniopomorskiego:

 

Przedsiębiorstwo Budowlane CALBUD Sp. z o.o.

 calbud

VICTORIA CYMES Sp. z o.o.

cymes 

DEGA Zakład Pracy Chronionej Spółka Akcyjna

dega 

EkoWodrol Sp. z o.o.

ekoworld 

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego "ENBUD" Słupsk Sp. z o.o.
enbud 

ESTO Sp. z o.o.

esto 

ETNA Spedycja Krajowa i Międzynarodowa

Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych "FASADA" Sp. z o.o.

 

Hotel AQUARIUS SPA*****

aquarius

HOTEL "AZOTY" Sp. z o.o.

hotel azoty

HOTEL PROVITA

hotelprovita

 

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza Spa****

 


Fabryka Mebli MEBLAR SP. J.

meblar

MJK sp. z o.o.

POL-GLASS Sp.j. K.Górnicki, A.Bomba

polglass
 

PUHP PILAWA - Eugeniusz Pilawa

pilawa


Remor S.A.

 

ROL-MIX Sp. z o.o.

rol mix

SIEMASZKO

 


SuperFish S.A.
superfish
Stako sp. z o.o.

stako

Veston Engineering

 

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

szkolabiznesu 

Zespół Sanatoryjno - Wczasowy "Arka - Mega" S.A.


Nominowane firmy z województwa wielkopolskiego:

 

ABC-CZEPCZYŃSKI sp. z o.o. Spółka komandytowa
abcczepinski

ADOB Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe

adob 

 

"AGROPASZ" Sp. z o.o.

 


Agro Team Przedsiębiorstwo Spółdzielcze

 

Alles Cool Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin

allescool43 

 

Przedsiębiorstwo ALTAX Sp. z o.o.

altax

ALTOM

altom


Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych ANDRE ABRASIVE ARTICLES
andner 

BENUS Sp. z o.o.

benus 

Bolsius Polska Sp. z o.o.

 

BONG Cały Świat Kopert Sp. z o .o.


Brimarex Sp. z o.o.

brimarex

Cembrit S.A.

 

DOMek sp.z o.o.

domek

ELMONTER

 

P P H FENIKS Sp. J. Maria i Janusz Roszak

fenix


Z.P.M.I. GORGIEL

goriel 

Grontmij Polska Sp. z o.o.

 

Firma GRZEŚKOWIAK Spółka Jawna

grzekowiak 

Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.

 

 

Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.

hawle 

 

Hettich Polska Sp. z o.o.

 

Hettich - Technik für Möbel

 

 


HR Format

 

 

Instytut Rozwoju i Promocji Kolei


IZOLACJA-JAROCIN S.A.
izolacjajarocin 

 

INTERMAX   Sp. z o.o. Sp. k.

 

Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu Sp. z o.o.

kaliskiezakladypt 

KONBET Spółka z o.o., Sp. k.

 konbet

 

KRISPOL Sp. z o.o.

 

KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o.
kreisel 

KUVERT POLSKA Spółka z o.o.
kuvertpolska 

 

MEBLE DRYNKOWSKI  

meble drynkowski

 

Fabryka Mebli "Maridex"

MEPROZET KOŚCIAN SA

 


NOVOL Sp. z o.o.
novol
PIÓREX S.A.

piorek

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Młodych" w Poznaniu

 

Solaris Bus & Coach S.A.

 


Centrum Zagospodarowania Odpadów "Selekt" Sp. z o.o., Czempiń
selekt 

PPH STOLLECH

 

P P H U STROPEX Sp. j.

stropex

Swegon sp.z.o.o.

swegon

Solar Company S.A.

 


Tiga Pumps Sp. z o.o.

tigapumps

TRASKO-INWEST Sp. z o.o.

trasko
WIEPOFAMA S.A.

wiepofama

 

 

Wierszyłłowski I Projektanci Sp. z o.o. Spółka komandytowa

wierszyllowski

PW VITPOL Józef Przygodzki, Z.P.Chr.

vitpol

 

Nominowane firmy z województwa warmińsko-mazurskiego:

 

CORAB Sp. z o.o.

corab 

Zespół Pałacowy Galiny

galiny

Gzella Sp. z o.o

gzella


Hotel Krasicki****

hotelkrasiciki 

HOTEL MASURIA

 

Hotel-Park Ublik

ublik

Mazurskie Meble Trading Sp. z o.o.

mazurskiemeble 

 

SPÓLKA MEBLOWA KAM SP. J.

kam
"METROTEST" Sp. z o.o.

metrotest 

Paged - Sklejka S.A.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Giżycku

okrgowaspodzielnaiamleczarskagizycko 

Szynaka-Meble Sp. z o.o.

szynakameble 

ZAMER Spółka Komandytowa

zamer 

Nominowane firmy z województwa świętokrzyskiego:

 

BARLINEK S.A.

 barlinek


MZ "BOSS" Meblowe Stylowe

mzboss

Cerrad Sp. z o.o.

cerrad

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEFRO Robert Dziubeła

defro

"DETAN" Sp. z o.o.

Effector S.A.
effector 

PPH JEZIERSKI

jezierski 

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „KARTEL” S.A.

kartel 

KONECKIE ZAKŁADY ODLEWNICZE SPÓŁKA AKCYJNA

konieckiezakladyodlewnicze 

 

NOMI S.A.

nomi

PPUH PERFOPOL Sp. z o.o.

perfopol

Stolbud Włoszczowa S.A

 


Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Trakt Sp. z o.o.

trakt 

XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o.

exelent

WYTWÓRCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY „SPOŁEM”

 

Nominowane firmy z województwa śląskiego:

2Business IT Solutions Sp. z o.o.


PPH ARO Karoń Sp.J.

aroteam 

 

Agata Meble

 


AZOTY-ADIPOL S.A.

 adipol

 

BALTIMPEX TELECOM GROUP

baltimpex 

 

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A

budecon 

BY DZIUBEKA - BIŻUTERIA MODOWA

by dziubeka

Centrozap Finanse Sp. z o.o.

 

Centrozap Finanse

 

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego

 

Cerkolor Sp. z o.o.

cerkolor 

 

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A.

damel 

DELIC-POL S.A.

delic-pol 

"Deltim" Machura Spółka jawna

deltim 

PPHU ”DiAK” Danuta Dróżdż

diak 

ELPLAST+" Sp. z o.o.

elplast 

 

EKOJUMIR Sp. Z O.O.

 

 

ORŁOWSCY PTHU "EKO - TRANS" Sp.J. GRAŻYNA & HENRYK

 

 

ECM Consulting Sp. z o.o.

 


Energoinstal SA

energoinstal 

 

Enersys sp. Z o.o.

enersys 

 

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.

eurofirany

EXTRAL Sp. z o.o.

extral 

FABRYKA WENTYLATORÓW "FAWENT" S.A.

fawent 

FABRYKA DRUTU GLIWICE SP. z o.o.

fdg 

 FAMUR S.A.


FENICE Poland

fenice 

 INVADO Sp. z o.o.

 

GC Investment S.A.

 gcinvest

 

Hager Polo Sp. z o.o.

 


Imperium

Lampy Technolux - Nowodvorski, lampy Aldex, lampy Jupiter, lampy Sigma 

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "INSTAL" Sp. z o.o.

instal 

 

JAEKEL-BUD-TECH Spółka z o.o.

jaekel 

JAMICON

jamicon 

JURAJSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY

 

 

KOPEX Spółka Akcyjna

kopex 

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZYGMUNT LASKOWSKI

laskowski 

MERIDA POLSKA Sp. z o.o.

Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów

 

METALPOL Węgierska Górka Sp. z o.o.

metalpol 

 

MetalCo Sp. z o.o.

 


Minova Arnall Sp. z o.o.

 

Przedsiębiorstwo Budowlane „MOLBUD” Sp. z o.o.

molbud 

 

Z.R.B. MOZ-BUD Andrzej Piechota

mozbud 

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTO-MEDIC Sp. z o.o.

ortomedic 

 

NITROERG S.A.

nitroerg 

Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej Pollena-Savona Sp. z o.o.

 

 

PP-H “OREX – ROTOMOULDING” Orlik Przemysław

 


Firma Pers

POLMAX

polmax

Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów Spółka Akcyjna

pruim 

Przedsiębiorstwo Usługowe Geocarbon sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usługowe GEOCARBON Sp. z o.o. 

Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A.

rafamet 

Rekord SI sp. z o.o.

rekord

SIEMAG TECBERG POLSKA Sp. z o.o.

Siemag M-TEC 

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich

 


STALPROFIL S.A.

stalprofil 

 

Przedsiębiorstwo Wdrażania Diagnostyki Technicznej "TECHNICAD" Sp. z o.o.

 technicad

 

TECHNODAT Sp. z o.o.

technodat 

UNIDOM SP. Z O.O.

 

UPOS System Sp. z o.o.

upos 

 Virdepol Sp. z o.o.

 

Wichary Technologies Sp. z o.o.

vichary 

WZD Spółka z o.o.

wzd

 YAWAL Spółka Akcyjna

Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET Sp. z o.o.

zanam-legmet 

Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacji Andrzej Nycz

 

Nominowane firmy z województwa pomorskiego:

 

ARGO CARD Sp. z o.o.

agrocard 

BAT FORUM BT-Trejnowski Sp. j.w.

bat forum 

 

EKO-PIL

 


DGT Sp. z o.o.

dgt 

 

Korporacja Budowlana DORACO  Spółka z o.o.

 


Denwar Spółka Jawna

Dr. Oetker

 

Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "GRAS"

gras 

 

GRASO Grazyna i Zenon Sobieccy

 


Grupa PK2




Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A.
grski 

Hotel Blick ***

hotelblick 

 

 

HOTEL ŁEBA

 


IGLOTEX Spółka Akcyjna

iglotex 

Jantar sp. z o.o.

jantar 

LETER- MALBORK SP. Z O.O.

 


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Tczewie

 szpital w tczewie

Oceanic S.A.
oceanic 

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.

ppm-t 

Proryb Sp. z o.o.

proryb 

 

RUUKKI POLSKA SP.Z O.O.

ruukki

STABILATOR Sp. z o.o.

stabilator 

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

stbu 

TAN-VIET INTERNATIONAL S.A.
tan-viet

Teknos-Oliva Sp. z o.o.

 

oliva

TRANS POLONIA S.A.
logo-trans-polonia

KOŚCIERSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE UNIBUD SPÓŁKA Z O.O.

unibud 

 

Unimor Radiocom sp. z o.o.

 


VBW Engineering sp. z o.o.

vbw 


VETREX Sp. z o.o.

vertex

 

Wilbo S.A.

 


Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp z o.o
.

 

Ziaja

 

ZAKŁADY PRZETWÓRSTEWA MIĘSNEGO ZIELIŃSCY I SP

zielinscy_logo


Nominowane firmy z województwa podlaskiego:

AC Spółka Akcyjna

ac
ADAMPOL S.A.

adampol

 

ALEX sp.z o.o.

alex
Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT S.A.

gort

FERROX Sp. z o.o.

Handel Rolno - Spożywczy Przemysłowy i Budowlany "Trans-Rol" J. Andrzej Remisiewicz

Kotniz - Zdzisław Nietupski


Malow Spółka z o.o.

malow 

 

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA

mlekovita

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W HAJNÓWCE

osmhajnwka 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Kombinat Budowlany Spółka z o. o.

kombinat 

MELIOREX Raczki

Pronar Sp. z o.o.

pronar 

Plum Sp. z o.o.


Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek

spomlek

UNIBEP S.A.
unibep 

 

 

 

Nominowane firmy z województwa podkarpackiego:

 

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA AKMEL Mielec

akamel 

AGRIMPEX Spółka z o.o.

Agrimpex.pl - agrowłókniny, folie ogrodnicze: do tuneli i ściółkowania

Ankol Sp. z o.o.

ankol 

 

FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.

jafar 

ARGUS

 

ART4home Sp. z o.o.

art4home 

Asseco Poland S.A.

asseco 

 

AUTOMET Sp. z o.o.

automet 

 

AUTOPART Spółka Akcyjna
autopart 

BAĆ-POL S.A.

bac-pol

Besko - Met Sp. z o.o.

besko-met 

CZARNIK Sp.z o.o.

czarnik

Fabryka Elementów Budowlanych CJ Blok Sp. z o.o.

cj blok 

GREINPLAST Sp.z o.o.
greinplast

Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Górnicze Sanatorium - 'Górnik'

 

grnik


HORTINO Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Leżajsk Sp. z o.o.

 


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handl. „Integral” Sp. z o.o

integralrzeszw 

KONSPOL HOLDING SP. Z O.O.

konspol 

 

Nowy Styl

 


Masonite PL Sp. z o.o

masonite

ZPT MAXPOL

 


OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
olimp lab
Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego "PEKTOWIN" Spółka Akcyjna

pekowita 

ROMI

romi 

 

ZAKŁAD CHEMICZNY SILIKONY POLSKIE SP. Z O.O.

silikony polskie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Szarek" Andrzej Szarek

szarek

WAFRO SA

 

Zakład Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.