Laureaci XX edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców 

 

EURO FIRMA ROKU 

http://www.ecg.net.pl/

EUROPEJSKIE CENTRUM GOSPODARCZE SP. Z O.O

 

FOTEL LIDERA

 

PANEK CLINIC  SP. Z O.O.

http://panekclinic.pl/

 

NAJLEPSZA FIRMA  XX LECIA KONKURSU 

SPÓŁDZIELNIA PRACY ,,MUSZYNIANKA”

www.muszynianka.pl

 

,,OSOBOWOŚĆ ROKU’’

www.wychowanski.pl

PIOTR WYCHOWAŃSKI WYCHOWAŃSKI SP. Z O.O.

 

,,FIRMA ROKU”

www.grupadsf.pl

GRUPA DSF SERWIS PROFESJONALNY SP. Z O.O. 

 

OSOBOWOŚĆ SAMORZĄDOWA XX LECIA KONKURSU

JACEK MAJCHROWSKI PREZYDENT MIASTA KRAKOWA

 

OSOBOWOŚCI XX LECIA KONKURSU WIKTORIA

JOLANTA BOROWIEC  - POLSAT CAFE 

ALINA STRZEŚNIEWSKA - RADIO KOLOR 

MAREK JAKUBIAK - BROWARY REGIONALNE JAKUBIAK

PIOTR HENICZ - BIURO PODRÓŻY NOWA  ITAKA  SP. Z O.O.

PETER GRUDNIAK - ERGO PRO

JÓZEF CZERNIEJEWSKI - NATALIA GOLD  ZŁOTO-SREBRO 

JERZY KOWALEWSKI - SITA SP. Z O.O.

GRZEGORZ JAKUBIEC - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA  ,,SŁUŻEW NAD DOLINKĄ”

KRZYSZTOF KRÓLAK - WŁAŚCICIEL OMNICOM SP. Z O.O.

DR  JANUSZ SOBIERAJ - KORPORACJA  RADEX SP. Z O.O.

 

MECENAS SZTUKI - AMBASDOR KULTURY POLSKIEJ

www.mushchelka.com.pl

MUSHCHELKA SP. Z O.O. 

 

NAJLEPSZE BIURO PODRÓŻY DLA BIZNESU.

www.itaka.pl

PODRÓŻUJ Z ITAKĄ NOWA ITAKA SP. Z O.O.

 

INWESTYCJA BUDOWLANA ROKU 

www.korporacjaradex.pl

KORPORACJA RADEX SP. Z O.O.

 

LIDER PRODUKCJI NAWOZÓW WAPNIOWYCH

POLCALC SP. Z O.O

http://polcalc.pl/

 

OŚRODEK REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWY ROKU 

TERMY SZAFLARY  SP. Z O.O.

www.termyszaflary.com

 

KATEGORIA  PRZEMYSŁ LEKKI   

P.H.P.U. ARKOL SP. Z O.O.

 

KATEGORIA BUDOWNICTWO.USŁUGI DEVLOPERSKIE I ZARZĄDDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

ZAKŁAD  GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI w dzielnicy MOKOTÓW  m. st. WARSZAWY

www.zgnmokotow.waw.pl

 

DOMIKON SP. Z O.O.

www.domikon.pl

 

MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ,,ENERGETYKA” 

www.msmenergetyka.pl

 

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ,,STAWKI”

www.smstawki.pl

 

KATEGORIA MEDYCYNA ZDROWIE I URODA

START-UP ROKU

BG BŁAŻEJ BIURKOWSKI  WŁAŚCICIEL MARKI ,,CIS FARM‘’

www.cisfarmcosmetics.pl

 

REHEALTHY KLINIKA ZDROWIA  ARKADIUSZ MARTYNIUK

www.rehealthy.com.pl

 

QUANTUMLIVE SP. Z O.O.

www.quantumlive.pl

 

APOGEUM STUDIO URODY ŁUKASZ KOWALSKI

www.apogeumstudio.pl

 

N Z O Z  PSYCHOMEDIC.PL, KLINIKA PSYCHOLOGICZNO - PSYCHIATRYCZNA

www.psychomedic.pl

 

SpokoBOX CATERING DIETETYCZNY

www.spokobox.eu

 

KATEGORIA  MODA

 

DEBIUT.  MODA ROKU

KREACJA „ŻANNET” ŻANNA MORYSON

www.salonkreacja.pl

 

MODA ROKU

ELŻBIETA PIORUN-HANNAH

www.elapiorun.com

 

OBUWNICZA MARKA ROKU

NINA BASCO 

www.ninabasco.pl

 

KATEGORIA  GASTRONOMIA I HOTELARSTWO

TUTHAI SP. Z O.O. 

http://thaisty.pl/

 

 

KATEGORIA ROLNICTWO I PRODUKCJA SPOŻYWCZA

POL – FOODS  SP. Z.O.O.

www.pol-foods.com

 

OKRĘGOWA SPÓLDZIELNIA MLECZARSKA w KOLE

 

KATEGORIA DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA, EDUKACYJNA I BADAWCZO ROZWOJOWA 

 

ZACZYTANI SP. Z O.O. S.K. 

https://zaczytani.pl/

 

PRODUKT  EDUKACYJNY ROKU

 SITA SP. Z O.O.  

 

LIDER WŚRÓD CZASOPISM DLA KOBIET BIZNESU   

,,BUSINESSWOMAN LIFE” 

whttp://businesswomanlife.pl/

 

KATEGORIA  TRANSPORT, SPEDYCJA I  LOGISTYKA

CEL – TRANS S.C. USŁUGI TRANSPORTOWE  H.MAGIERA  P.MAGIERA 

NEOBUS  SP. Z O.O. 

http://neobus.pl/

 

KATEGORIA  HANDEL I DYSTRYBUCJA

MIRAT S.C. A. Tereszkiewicz  P. Harasimowicz

www.mirat.pl

 

KATEGORIA  USŁUGI DLA FIRM I DLA LUDNOŚCI

FLEK  IMPORT EXPORT MONIKA MICAŁ – POŁCZYŃSKA 

www.flek.pl

 

WARSZAWSKI  DOM TECHNIKA  NOT SP. Z.O.O.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ,,U JUNIORA‘’ JUSTYNA KWIATKOWSKA

http://www.ubezpieczeniaujuniora.com.pl/

 

AVAILO SP. Z O.O. 

www.availo.pl

 

LIDER BRANŻY TROFEÓW SPORTOWYCH

LASERMAX SP. Z O.O.

www.lasermax.pl

 

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.



Laureaci

© 2017 by RS