Laureaci XXII edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA

NAGRODA IM. WOKULSKIEGO

 RYSZARD MOSUR - Prezes Zarządu MUSZYNIANKA Sp. z o.o.

 

SUPER WIKTORIA

SAMORZĄDOWIEC ROKU

WOJCIECH SZCZUREK - PREZYDENT MIASTA GDYNI

 

SUPER WIKTORIA

KULTURALNA GMINA ROKU

GMINA KOZIENICE

 

SUPER WIKTORIA

OSOBOWOŚĆ 30 – LECIA WOLNOŚCI GOSPODARCZEJ W POLSCE

PIOTR HENICZ - WICEPREZES ZARZĄDU BIURO PODRÓŻY ITAKA
JOLANTA BOROWIEC - DYREKTOR POLSAT CAFE
MACIEJ ORŁOŚ
PETER GRUDNIAK - PREZES ZARZĄDU ERGO PRO
ROBERT ZIÓŁEK - PREZES ZARZĄDU MUSHCHELKA SP.Z O.O.
WALDEMAR ALBIŃSKI - DYREKTOR Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

 

SUPER WIKTORIA

FIRMA 30 – LECIA WOLNOŚCI GOSPODARCZEJ W POLSCE

BIURO PODRÓŻY ITAKA
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SŁUŻEW NAD DOLINKĄ
COMMERCECON SP. Z O.O.
P.H.P.U. ARKOL SP. Z O.O
RADIO ZET
SHARLEY MEDICAL CLINIC & DAY SPA
PARADOWSCY AMP SP. JAWNA
ZAKŁAD MIĘSNY LENARCIK
WARSZAWSKI DOM TECHNIKA NOT SP. Z O.O.
ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K
F.B.I. TASBUD S.A.
KRISPOL SP. Z O.O.

 

SUPER WIKTORIA

RYNKOWY DEBIUT ROKU

STARWAY PLUS SP. Z O.O.

 

SUPER WIKTORIA

KATEGORIA LUKSUSOWA MARKA ROKU

X vodka
ODKUPIENIE WIN
ATELIR ZABŁOTNY
BRACIA COLLINS
DK by DANUTA KUŹNICKA

 

KATEGORIA BANKOWOŚĆ, FINANSE I UBEZPIECZENIA

 

SUPER WIKTORIA

LIDER KOMPLEKSOWEGO DORADZTWA BIZNESOWEGO

ASSIDUUS SP. Z O.O.
SUPER WIKTORIA
OSOBOWOŚĆ ROKU BRANŻY UBEZPIECZENIOWEJ
KANCELARIA F-U DANUTA MAŁGORZATA RÓWNIAK

 

KATEGORIA BANKOWOŚĆ I FINANSE

 

WIKTORIA

PROVEMA SP. Z O.O.
SUPER WIKTORIA ,,ZA SERCE”
OGÓLNOPOLSKA ORGANIZACJA KWIAT KOBIECOŚCI
SUPER WIKTORIA
DEBIUT MODA ROKU
ABSOLUT DIMENSJON

 

SUPER WIKTORIA

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 BRANŻY MUZYCZNEJ

IWONA WĘGROWSKA

 

SUPER WIKTORIA

LIDER BRANŻY OFFSHORE W POLSCE
CRIST S.A.

 

KATEGORIA HANDEL I PRODUKCJA

SUPER WIKTORIA - MANAGER ROKU BRANŻY FMCG

IRENEUSZ CICHOŃSKI

 

SUPER WIKTORIA

LIDER PRODUKCJI OPAKOWAŃ DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ

KGH POLSKA SP. Z O.O.

 

NAGRODY WIKTORIA - WIKTORIA AMBASADOR MARKI

KGH POLSKA SP. Z O.O.

 

KATEGORIA TURYSTYKA, HOTELARSTWO I GASTRONOMIA

 

SUPER WIKTORIA

HOTELOWE MIEJSCE ROKU

TALARIA RESORT& SPA

 

SUPER WIKTORIA

RESTAURACYJNE MIEJSCE ROKU

RESTAURACJA BACZEWSKICH

 

KATEGORIA TURYSTYKA, HOTELARSTWO I GASTRONOMIA

 

WIKTORIA AMBASADOR MARKI

RESTAURACJA CURRY KING
LIDER KUCHNI ORIENTALNEJ W POLSE
RESTAURACJA AMRIT SP. Z O.O.
RESTAURACJA THAI STREET
RESTAURACJA ŚWIĘTOSZEK „TARTUFFE”
SZKOŁA ŻEGLARSTWA I SPORTÓW WODNYCH „BOCIANIE GNIAZDO”

 

KATEGORIA OCHRONA ŚRODOWISKA

GAOO SPECTRUM FIREWORKS

 

KATEGORIA TRANSPORT I MOTORYZACJA

MOTORTEST ANNA SZADKOWSKA

 

KATEGORIA ZDROWIE I URODA

SPA 43
INSTYTUT OLGAMED OLGA JEZIORSKA

 

KATEGORIA USŁUGI DLA FIRM I LUDNOŚCI

T3 ATELIER SP. Z O.O.
AKADEMIA TAŃCA RELISE
ONLEX Kancelaria Radcy Prawnego Anna Pałecka-Błaszczyk
BAROCCO SP. Z O.O.
TELEWIZJA ATV
KANCELARIA VICTORIA SP. Z O.O.

 

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.



Laureaci

© 2019 by RS