PEŁNA LISTA LAUREATÓW XVIII EDYCJI KONKURSU WIKTORIA
ORAZ NAGRÓD SPECJALNYCH

NAGRODA im. WOKULSKIEGO 

KRZYSZTOF KRÓLAK Właściciel Grupy OMNICOM

Człowiek dynamiczny i zaangażowany. Każdemu wyzwaniu stawia czoła, poświęcając się w stu procentach. Jednocześnie nie zapomina o tym, że status przedsiębiorcy to pewnego rodzaju misja. Udowadnia, że można prowadzić biznes z poszanowaniem dla wyższych wartości.

EURO FIRMA ROKU

INTER CARS S.A

Piąty w Europie i dziesiąty na świecie dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

FIRMA ROKU

Spółdzielnia Pracy ,,Muszynianka”

Spółdzielnia została założona w 1951 r. Obecnie naturalna woda mineralna „Muszynianka” należy do najpopularniejszych marek polskich. Zajmuje jedno z czołowych miejsc na rynku krajowym. Od kilkunastu lat jest eksportowana do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Wielkiej Brytanii. Walory „Muszynianki” zostały docenione przez konsumentów, co znalazło odzwierciedlenie w wielu wyróżnieniach i nagrodach.

OSOBOWOŚĆ ROKU

JANUSZ SOBIERAJ Prezes Zarządu Korporacja ,,RADEX” S.A.

W swojej działalności współpracuje z czołowymi polskimi oraz europejskimi deweloperami, koncernami budowlanymi, bankami oraz funduszami inwestycyjnymi, specjalizując się w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi. Oprócz autorskiego know-how stosuje zintegrowany system zarządzania, certyfikowany na zgodność z normami: ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 oraz ISO 27001. Niezależnie od strefy inwestycyjnej Korporacja Radex S.A. prowadzi działalność w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnej, tworząc Radex Park Marywilska w Warszawie - centrum biznesowe, którego jest właścicielem i operatorem. Jest także współzałożycielem i koordynatorem Klastra Przemysłowego COP.

NAGRODY SUPER WIKTORIA

BIZNESOWE MAŁŻEŃSTWO 25-LECIA TRANSFORMACJI W POLSCE

ANNA I CZESŁAW KOLISZ ANKOL SP. Z O.O.

To Przedsiębiorcy na miarę XXI wieku. Są twórcami marki ANKOL od 1991 r. wyróżniającej się na rynku globalnym jako dostawca towarów i usług o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Państwo Koliszowie to propagatorzy wysokiej kultury jakości, ustawicznego rozwoju i doskonalenia oraz tworzenia nowoczesnego biznesu.Ich sukcesy kreują pozytywny wizerunek polskiej gospodarki i polskiego przedsiębiorcy na globalnej arenie biznesu. Są Laureatami wielu honorowych wyróżnień w kraju i na świecie - M.in. Stowarzyszenie Przedsiębiorców z OXFORDU za wybitne osobowości, przywództwo, odwagę i etykę w biznesie przyznało Panu Czesławowi Koliszowi Międzynarodową Nagrodę SOKRATES, a dla Pani Anny Medal Królowej Wiktorii z przesłaniem ,,ZWYCIĘSTWO JEST NASZE”."

BIZNESMEN 25 – LECIA TRANSFORMACJI W POLSCE

MIROSLAW SZTYBER PREZES ZARZĄDU CENTRUM SZEMBEKA SP. Z O.O.


Działacz społeczno - gospodarczy. Członek Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. Przez wiele lat w samorządzie Warszawy (wybierany trzykrotnie) pełnił między innymi funkcję przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów, wiceprzewodniczącego Komisji Gospodarki. Działa aktywnie również w sferze kulturalnej i historycznej, będąc członkiem Warszawskiego Bractwa Kurkowego i Towarzystwa Historycznego. Obecnie jako Prezes Zarządu Spółki Centrum Handlowe Szembeka przeprowadza inwestycję budowy budynku galerii handlowej na Pradze Południe. Łączny koszt inwestycji to blisko 100 mln. złotych.

BIZNESMEN 25- LECIA TRANSFORMACJI W POLSCE

RAFAŁ BRZOSKA PREZES ZARZADU INTEGER.pl S.A.

Twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl, do której należą InPost – wiodący prywatny operator pocztowo-kurierski – oraz największa na świecie sieć Paczkomatów InPost całodobowych urządzeń do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek. Dzięki tym nowatorskim usługom od lat z sukcesem rewolucjonizuje polski i międzynarodowy sektor pocztowo-kurierski. Zagraniczna ofensywa Grupy Integer.pl obejmuje swym zasięgiem już 4 kontynenty. Do końca 2015 roku na całym świecie będzie dostępnych ponad 5000 Paczkomatów InPost. Spółka planuje instalację kolejnych 4000 terminali na terenie Europy, obu Ameryk, a także na Bliskim Wschodzie. To znakomity strateg i wizjoner, kreujący trendy i zmieniający oblicze polskiego rynku pocztowo-kurierskiego. To również doświadczony menedżer, przewidujący trendy

FIRMY 25 – LECIA TRANSFORMACJI W POLSCE

LECHPOL Zbigniew Leszek


Założycielem jest Zbigniew Leszek, piastujący wówczas funkcję kierownika Obiektów Sportowych w Zespole Szkół Rolniczych w Miętnem k. Garwolina. Pedagog z zawodu dostrzegł potencjał nadciągającej do Polski rewolucji PAL - SECAM i postanowił wykorzystać ją do rozwinięcia działalności biznesowej. Budowanie statusu solidnych produktów na polskim rynku jest procesem niezwykle trudnym, a przede wszystkim wymagającym czasu i zaangażowania. Zbigniew Leszek zarządza firmą Lechpol nieprzerwanie już od 25 lat. Pewność działania oraz kontynuacja przez kolejne pokolenia to dla niego największe wartości rodzinnego biznesu. Od samego początku w procesie rozwoju firmy wspierają go także jego synowie.

POLISA – ŻYCIE S.A.

POLISA-ŻYCIE to marka o długoletniej tradycji. Istnieje na rynku ubezpieczeniowym od 1995 roku. Od czerwca 2012 roku Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej. Dynamiczny rozwój zapewnił Spółce silną pozycje na polskim rynku ubezpieczeniowym, oferując grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie. Oferta Towarzystwa odpowiada europejskim standardom. Została przygotowana na podstawie długoletniego doświadczenia i bieżącego monitorowania rynku

BALTON sp. z o.o.

36

Istnieje od 1980 roku. Jest producentem jednorazowego sprzętu medycznego dla potrzeb kardiologii, radiologii, anestezjologii, dializy, chirurgii, ginekologii i urologii. Jednym z najważniejszych osiągnięć naukowo-badawczych i wdrożeniowych firmy jest produkcja stentów do naczyń wieńcowych i obwodowych oraz stentów samorozprężalnych. Są to autorskie i chronione patentami konstrukcje, które lokują Balton w ścisłej czołówce światowych firm branży medycznej. Ów znaczący sukces polskich lekarzy i inżynierów został doceniony w ponad 80 krajach świata, dokąd eksportowane są dziś polskie stenty różnych typów i zastosowań.

OKNOPLAST sp. z o.o.

Firma została utworzona w 1994 r. przez Adama Placka, prekursora branży okiennej w Polsce, który już w 1989 r. założył jedną z pierwszych firm produkujących okna z PVC w naszym kraju. W ciągu 20 lat niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo - którego rynkiem zbytu był Kraków i okolice - urosło do rangi wiodącego producenta okien i drzwi w Europie i jest obecnie jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek okiennych w Europie. OKNOPLAST wraz z marką Aluhaus (producentem aluminiowych okien i drzwi zewnętrznych z segmentu premium) oraz WnD (zajmującą się produkcją ekonomicznych okien wysokiej jakości) tworzą Grupę OKNOPLAST.

RADIO ZET - Lider Eteru

To ogólnopolska stacja radiowa należąca do Grupy Eurozet. Została założona przez Andrzeja Woyciechowskiego w 1990 roku jako pierwsza rozgłośnia komercyjna w Warszawie. Codziennie dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji, starannie dobraną muzykę (format AC) oraz rozrywkę na wysokim poziomie. Swój program adresuje do dorosłych Polaków w wieku 28-49 lat. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości. Dziś na antenie można usłyszeć m.in. Monikę Olejnik, Beatę Sadowską, Marzenę Chełminiak, Szymona Majewskiego, Agnieszkę Kołodziejską, czy Beatę Pawlikowską. Od 2005 roku z inicjatywy rozgłośni wręczana jest Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski łamiący stereotypy, wykraczający poza schematy i zaglądający za kulisy otaczającej nas rzeczywistości.

Manager Roku Branży Elektronicznej

Mariusz Leszek FIRMA LECHPOL

Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz podyplomowych studiów MBA na Uniwersytecie Wollongong w Australii. W roku 2005 powrócił do kraju, by wesprzeć ojca w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Ogromną zaletą Pana Mariusza jest jego duże wyczucie zmian na rynku elektroniki. To przyczyniło się w znacznej mierze do sukcesu w roku 2013 marki Kruger&Matz. Analizując rynek technologii mobilnych, postanowił on poszerzyć ofertę nowej w portfolio firmy Lechpol marki o tablety, a następnie smartfony. To dzięki tym ostatnim Kruger&Matz podbił rynek. Obecnie Kruger&Matz jest flagową marką firmy Lechpol, która dzięki strategicznym decyzjom w ostatnim czasie stała się bardzo rozpoznawalna zarówno wśród dziennikarzy opiniotwórczych i branżowych, jak też klientów.

MANAGER ROKU BRANŻY TURYSTYCZNEJ

PIOTR HENICZ NOWA ITAKA SP. Z O.O.

Twórca największej w Polsce sieci sprzedaży produktu turystycznego i autor strategii marketingowej największego polskiego touroperatora. Poznaniak, ekonomista z wykształcenia, ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Stara się łączyć zamiłowanie do podróżowania z pasją kibica sportowego i aktywnym uprawianiem biegania. Sportowa rywalizacja jest jego stylem i sposobem na życie.

Businessman Roku Rynku Rolniczego

PIOTR DOROSZ FIRMA WENGLORZ

Wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz wiedza i doświadczenie Pana Piotra zapewniły firmie osiągnięcie czołowej pozycji w sektorze paszowym. Praca oraz inwestycja w technologię produkcji spowodowały, że firma ta stała się nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w budowie całych obiektów wytwórni pasz, począwszy od wykonania projektu technologicznego i budowlanego przez produkcję konstrukcji i urządzeń po ich montaż i uruchomienie.

Produkt Edukacyjny Roku

SITA SP. Z. O.O.

..Relaks w Edukacji Przyszłości”

To ogólnopolskie przedsięwzięcie edukacyjno-badawcze prowadzone w państwowych gimnazjach. Uczniowie korzystają z metody SITA w szkole, relaksują się i szybciej zapamiętują nowe słówka. Ta nowa i ciekawa forma przyswajania wiadomości pozwala młodzieży poprawić wyniki i w końcu odbierać naukę jako przyjemność. 

Budownictwo niekomercyjne

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Służew nad Dolinką”

Na własnym terenie i z własnych środków finansowych Spółdzielnia wybudowała obiekt, w którym od 1 września 2015 r. rozpoczęło działalność Przedszkole Małego Kopernika, do którego uczęszcza setka dzieci. Dzięki współpracy z władzami Miasta, placówka działa na zasadach przedszkola publicznego.

Lider Rynku Prasy Szaradziarskiej 

Agencja Wydawnicza ,,TECHNOPOL” sp. z o.o.

Agencja Wydawnicza TECHNOPOL istnieje od 1987 roku. Jest największym wydawnictwem szaradziarskim w Polsce. TECHNOPOL wydaje 28 miesięczników szaradziarskich, redagowanych przez 141 najlepszych autorów krzyżówek. Od kilkunastu lat jest niekwestionowanym liderem rynku szaradziarskiego w Polsce, 62% miłośników krzyżówek rozwiązuje krzyżówki TECHNOPOLU. Wg badań Instytutu Millward Brown SMG/KRC w czasopismach krzyżówkowych TECHNOPOLU, każdy może znaleźć coś dla siebie, chętnie się do nich powraca i są na wyższym poziomie, niż inne czasopisma tego typu.

Lider Rynku Farmacji 

SOLPHARM SP. Z O.O.

Firma została założona w 2001 roku przez dr Jerzego Plechanowa, pełniącego obecnie funkcję prezesa. Wprowadza innowacyjne i bezpieczne produkty w dziedzinie dermatologii i pediatrii. Jest doceniana przez Farmaceutów i Pacjentów, czego dowodem jest wielokrotnie przyznawana nagroda złotego Otisa i Lauru konsumenta. "

Programy interaktywne dla oświaty

MULTITABLICA sp. z o.o.

Firma posiada w swojej ofercie tablice interaktywne oraz unikalne, programy edukacyjne pomagające nauczycielom stworzyć przyjemne i ukierunkowane lekcje.Produkty Mutlitablicy wspomagają koncentrację i skupiają uwagę uczniów, zaprowadzają ciszę na lekcjach, poprawiają współpracę i zaangażowanie i przede wszystkim oszczędzają czas na przygotowanie lekcji.

Inwestycja Developerska Roku 2015

WESTMARK POLSKA sp. z o.o.

Ventana to prestiżowe osiedle domów i rezydencji w Walendowie - zaledwie 15 minut od centrum Warszawy, realizowane przez brytyjską firmę Westmark – Dewelopera Roku 2014. Chroniony kompleks 140 domów otoczony przez stawy i lasy pozwala zaznać ciszy i spokoju. Osiedle Ventana to doskonała lokalizacja i niepowtarzalne miejsce na mapie podwarszawskich osiedli.

Debiut Mody Roku

Nowoczesna polska marka modowa, która powstała z prawdziwej pasji do tworzenia przez zgrany duet: mamę i córkę. Różnica pokoleń pozwala zachować równowagę, dzięki czemu projekty są pełne młodzieńczej odwagi połączonej w doskonałych proporcjach z minimalistycznym stylem. 

Wspieranie kina autorskiego oraz za produkcję pierwszego polskiego filmu, który otrzymał OSKARA za najlepszy film nie anglojęzyczny

OPUS FILM sp. z o.o.


Opus Film to najbardziej znane studio filmowe w Polsce, słynące z produkcji filmów fabularnych i spotów reklamowych. Jedyne studio w Polsce, które zdobyło najważniejsze nagrody branży filmowej na świecie - nie tylko wspomnianego Oskara, ale i europejską nagrodę filmową i nagrodę BAFTA.

NAGRODY WIKTORIA

KATEGORIA: Budownictwo, Usługi Developerskie i Zarządzanie Nieruchomościami

COMMERCECON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP. K.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, dostawie i montażu konstrukcji stalowych o różnym przeznaczeniu w kraju i za granicą. Działa zarówno jako Generalny Wykonawca inwestycji, jak i podwykonawca. Zrealizowała do tej pory ponad milion metrów kwadratowych powierzchni oddanych do użytku. Jej misją jest hasło: Budujemy Twoją Przyszłość"

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów M. St. Warszawy

Zarządza jednym z największych zasobów lokali mieszkalnych i użytkowych na terenie m.st. Warszawa, o wielkości porównywalnej do niejednego miasta. W latach poprzednich laureat wielu wyróżnień między innymi ``Solidny Partner Samorządu Gospodarczego`` oraz zdobywca Srebrnego i Złotego Orła w kategorii zarządzanie nieruchomościami w Plebiscycie Mazowiecka Firma Roku – Orły Polskiej Przedsiębiorczości (w latach 2013 i 2014). W roku bieżącym po raz trzeci certyfikowany przez TUV Nord dla systemu zarządzania (wg normy ISO 2001:2008) na lata 2015 – 2018 w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Wielokrotny uczestnik i współorganizator wraz z TPD Mokotów ogólnopolskich akcji charytatywnych ``Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

OKNOPLAST SP. Z O.O.

Firma należy ścisłej czołówki producentów okien i drzwi w Europie. Marka OKNOPLAST obecna jest na 10 rynkach. Podkrakowski producent jest niekwestionowanym trendsetterem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w branży okiennej i drzwiowej.

MT PLASTICS SP. Z O.O.

MT Plastics Sp. Z O. O. działa na polskim rynku już przeszło trzy lata. Założycielem, a jednocześnie Prezesem Zarządu jest Mirosław Martofel. Firma niemal w całości finansowana jest rodzimym kapitałem. Głównym obszarem działalności MT Plastics jest produkcja, dystrybucja oraz montaż wysokiej jakości, nowoczesnych zadaszeń z tworzyw sztucznych, a także systemów oddymiania. Wieloletnie doświadczenie zarówno samego założyciela, jak i jego współpracowników sprawiło, że obecnie MT Plastics jest jedną z wiodących marek na rynku."

TRASKO INWEST SP. Z O.O.

Firma specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego, działająca na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Laureat wielu nagród min. Teraz Polska, Jakość Roku, członek Krajowej Izby Budownictwa, znajduje się w gronie 500 największych przedsiębiorstw wg. Rankingu Rzeczpospolitej i Polityki

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,POL – REM” sp. z o.o.

Siedziba mieści się w Myszkowie.Istnieje na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1988r. Firmą zarządza trzy osobowy skład, Prezes Zarządu Andrzej Pluta, V-ce Prezes Jerzy Sikora oraz Członek Zarządu Marek Bajor.

KATEGORIA: Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

AW - Bautex Andrzej Witowski

Jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży budowlanej w województwie małopolskim, specjalizuje się w realizacji stanów surowych wysoko powierzchniowych inwestycji, tj. obiektów biurowych, handlowych, obiektów infrastruktury drogowej. Współpracuje z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. W swoim portfolio może pochwalić się wykonaniem m. in. galerii handlowej ""Zielone Arkady"" w Bydgoszczy, galerii handlowej ""Felicity"" w Lublinie oraz realizacją dwóch szczególnie ważnych dla Poznania inwestycji: - przebudową największego węzła komunikacyjnego miasta RONDA KAPONIERA oraz budową biurowca ""Bałtyk"" – 16 kondygnacyjnej budowli zaprojektowanej przez MVRDV światowej sławy biuro architektoniczne.”

KATEGORIA: Medycyna, Zdrowie i Uroda

Klinika Medycyny Estetycznej MED ESTETICA Izabela Lenartowicz

Klinika Medycyny Estetycznej Med Estetica to renomowana klinika będąca prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia i pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Pacjentom zapewnia kompleksową opiekę najwyższej klasy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Jest jedną z pierwszych i nielicznych klinik, które oferują tak szeroki zakres zabiegów pozwalających zapobiegać zmianom skórnym powodowanym przez upływ czasu, a także zabiegi niwelujące efekty zmian już powstałych. Założycielką Kliniki jest dr Izabela Lenartowicz certyfikowany specjalista medycyny estetycznej, która stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych sympozjach naukowych, szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Należy do grona nielicznych trenerów z Polski współpracujących z Europejskim Centrum Anti-Aging.

ESTETICA Dobrochna Klinowska


To miejsce szczególne, mieści się w samym sercu Krakowa w pięknej zabytkowej kamienicy. Estetica jako rozpoznawalna i ugruntowana marka zajmuje czołowe miejsce w zakresie usług z wykorzystaniem nowoczesnych technik laserowych oraz innych innowacyjnych technologii i nieustannie dąży do ciągłego rozwoju, aby oferować swoim klientom usługi na najwyższym światowym poziomie. Salon Estetica jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej."

CENTRUM MEDYCZNO – REHABILITACYJNE SORNO

Firma działająca od 10 lat, szybko i prężnie rozwijającą się, wychodzącą naprzeciw pacjentom i klientom, stawiającą na profilaktykę. Od początku funkcjonowania kładąca duży nacisk na innowacyjność.

ANLAYA DAY SPA Ala Rypina

Istnieje od września 2010 roku. Powstało dzięki fascynacji magią Japonii i pasji do kosmetologii. Miejsce to jest wyjątkowe, urokliwe i z niezapomnianą atmosferą dla każdego, kto pragnie relaksu, ciszy oraz profesjonalnej pielęgnacji całego ciała. Szczególna uwaga przywiązywana jest do uzyskania harmonii ciała i duszy, oddziałując na wszystkie zmysły: dotyk, słuch, smak, wzrok i węch. Magiczne rytuały pielęgnacyjne pozostają w pamięci klientów na bardzo długo, ciesząc się doskonałą opinią w świecie Spa. To miejsce, gdzie w niespotykany sposób połączono tradycję z luksusową nowoczesnością. Misja firmy: „Wydobyć naturalne piękno i zdrowie przez pielęgnację na najwyższym poziomie usług”

LA PERLA sp. z o.o.

Klinika La Perla to 8 lokalizacji w Polsce - gwarancja najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej i ginekologii estetycznej. W swoim menu Klinika posiada najskuteczniejszy sprzęt do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Klinika La Perla SPA to zaś bogata propozycja zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących. Klinika La Perla wyznacza trendy w polskiej Medycynie Estetycznej, Kosmetologii Hi-Tech, Laseroterapii, Chirurgii Plastycznej, Ginekologii Estetycznej oraz SPA. Z pasją i zaangażowaniem szuka nowych rozwiązań na całym świecie, które adaptuje na rynek polski. Wszystko po to, aby każdy Klient mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać ze światowej klasy usług

KATEGORIA:Transport, Motoryzacja, Spedycja i Logistyka

Bama Logistics sp. z o.o.

Bama Logistics oferuje rozwiązania logistyczne i spedycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą (transport krajowy i międzynarodowy). Jest silnym partnerem, posiadającym doświadczony zespół specjalistów z branży transportowej i spedycyjnej. Kierując się dobrem Klientów proponuje optymalne rozwiązania ściśle dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewni atrakcyjne stawki frachtowe oraz terminowość dostaw. Realizuje zarówno ładunki częściowe (LTL), jak i całopojazdowe (FTL). Dysponuje nowoczesnym taborem oraz magazynem logistycznym.

ROTEX sp. z .o.o. sp. komandytowa

Firma Rotex to przewoźnik o blisko 25 letnim doświadczeniu w transporcie multimodalnym i dystrybucji. Bydgoski oddział to zespół specjalistów w logistyce i spedycji. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza doskonałym pracownikom, ich zdolnościom, uporowi i konsekwencji w działaniu co jest zgodne z dewizą firmy, że NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ SĄ LUDZIE

KATEGORIA: Energetyka, Elektrotechnika

PROtotypownia Błażej Flaszyński

Wszystkie przedsiębiorstwa do swojej działalności potrzebują pewnego w sensie gwarantowanego, stałego źródła zasilania. Prototypownia nie tylko serwisuje agregaty prądotwórcze i zasilacze UPS, ale też - dzięki zastosowaniu autorskich, innowacyjnych produktów - jakimi są obciążnice - jest w stanie sprawdzić system zasilania w obiekcie każdej z obecnych na rynku firm.

KATEGORIA: Przemysł Ciężki i Chemiczny

DRUKARNIA ,,SERIX – BIS” Waldemar Kitala

Serix to usługi poligraficzne, drukarnia cyfrowa, a także własne studio graficzne. Zakład pracuje w nowoczesnej technologii sitodruku UV, umożliwiającą wykonywanie wielokolorowych aplikacji graficznych na detalach estetycznych-głównie control panelach. To jedna z niewielu firm na rynku europejskim, która wykonuje profesjonalne wzorniki i karty kolorów w oparciu o własne know – how i doświadczenie zdobyte w branży poligraficznej. Wykonawca nadruków na detalach z różnych tworzyw sztucznych, min. ABS, PCV, PC, PS, PP, PE techniką sitodruku i tampondruku.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn Koźle Spółka Akcyjna

Grupa Azoty KĘDZIERZYN to znaczący podmiot największego polskiego koncernu chemicznego – Grupy Azoty; producent markowych nawozów azotowych, inwestycyjny benchmark w branży chemicznej i lider na rynku alkoholi OXO i plastyfikatorów."

NARZĘDZIOWNIA Bogdan Pszenica

Narzędziownia Bogdan Pszenica to rodzinna firma specjalizująca się w wykonywaniu form do odlewania aluminium i magnezu oraz oprzyrządowania odlewniczego. W ciągu 15 lat funkcjonowania z małej, rodzinnej firmy przerodziła się w jedną z największych Narzędziowni w Polsce, zatrudniając 90 pracowników. "

KATEGORIA:Rolnictwo i Produkcja Spożywcza

POL-FOODS SP. Z O.O

To nowoczesne, dynamicznie rozwijające się średnie przedsiębiorstwo, działające na terenie gminy Prostki, w powiecie ełckim, pięknym regionie Warmii i Mazur. Producent pelletów do produkcji przekąsek snackowych, działający na rynku od roku 2003 w branży Produkcji Spożywczej, tegoroczny laureat II miejsca konkursu „Kreator Miejsc Pracy 2015” organizowanego przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej, w kategorii średnie przedsiębiorstwo produkcyjno-przemysłowe. Nadrzędnym celem działalności firmy POL-FOODS jest łączenie doświadczenia i udoskonalanie procesów produkcyjnych dzięki współpracy z sektorem nauki. POL-FOODS tworzą ludzie odważni, kreatywni, przedsiębiorczy, odpowiedzialni społecznie, dbający o pracowników, wspierający lokalne akcje charytatywne.

DIANT – POL POLSKA OGRODNICTWO PRODUKCYJNE

To renomowany producent roślin rabatowych, roślin balkonowych, wrzosów oraz chryzantem. Produkcję prowadzi w nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych obiektach, gdzie otrzymuje rośliny najwyższego gatunku. Odbiorcami roślin są: szkółki ogrodnicze, centra ogrodnicze, sklepy sieciowe, urzędy miast, a także zakłady zieleni tworzące i pielęgnujące zieleń miejską na terenie całego kraju i poza jego granicami. Firma za swoją działalność otrzymała wiele dyplomów, wyróżnień, certyfikatów, jest również uczestnikiem programów ""Świetna Firma"" , ""Wiarygodna Firma"", ''Firma Przyjazna Internautom'' oraz ''Firma Fair Play''

KATEGORIA: Usługi dla Firm i Ludności

Lasermax sp. z o.o

Od blisko 15 lat firma zajmuje się produkcją, montażem oraz sprzedażą pucharów sportowych, trofeów sportowych i medali sportowych na terenie Polski a w szczególności Mazowsza i Warszawy. Dzięki nowym dostawcom jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjną ofertę dla hurtowników, pośredników i odbiorców końcowych. Oddzielnym nowo tworzonym obszarem działalności jest rynek hurtowy trofeów sportowych, komponentów plastikowych i metalowych czy medali. Magazyn wysokiego składowania jest pełen półproduktów jak i produktów gotowych co pozwala na szybką reakcję i realizację złożonych zleceń wraz z usługą grawerowania. Realizacja blisko 4 tysięcy zamówień rocznie sprawia że jest największym dostawcą trofeów sportowych, pucharów sportowych i medali na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego i czyni go znaczącym dostawcą trofeów w Polsce.

PM Flooring sp. z o.o. Sp.k.PM Flooring to jedna z największych firm handlowo-usługowych na polskim rynku specjalizująca się w sprzedaży i profesjonalnym montażu wykładzin obiektowych. W ofercie firmy znajdują się wykładziny dywanowe i elastyczne dla biur, hoteli, szkół i przedszkoli, służby zdrowia i wielu innych. Działając na rynku polskim i europejskim postrzegana jest jako firma godna zaufania, stabilna finansowo i stale się rozwijająca. Największym priorytetem firmy jest zaufanie i zadowolenie klienta, dlatego największy nacisk kładzie się na profesjonalne wykonywanie usług na najwyższym poziomie. 

,,PATRIMONIUM” Kancelaria radcy prawnego Joanna Hetman – Krajewska

Kancelaria istnieje od 2003 roku. Właścicielem Kancelarii jest Joanna Hetman-Krajewska, adwokat i radca prawny . Atutem kancelarii jest gruntowna znajomość rynku książki i specjalizacja w prawie własności intelektualnej. Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa autorskiego oraz praw pokrewnych, prawa własności przemysłowej, prawa prasowego, prawa reklamy, ochrony dóbr osobistych, prawnej ochrony baz danych, nieuczciwej konkurencji. Obecnie Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz podmiotów indywidualnych, jak i korporacyjnych – małych, średnich i dużych wydawnictw z kraju i zagranicy, wybitnych autorów, redaktorów i tłumaczy, agencji fotograficznych, agencji reklamowych, firm komputerowych, firmy konsultingowych, fundacji i organizacji pożytku publicznego.

Warszawski Dom Technika NOT sp. z o.o.

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. to firma z wieloletnimi tradycjami, która w tym roku obchodzi 110 rocznicę oddania budynku do użytku. W gmachu tym mają siedziby liczne stowarzyszenia naukowo-techniczne. Warszawski Dom Technika NOT jest zarządcą budynku, prowadzi wynajem sal konferencyjnych wraz z kompleksową obsługą audiowizualną oraz wynajmuje powierzchnie biurowe.

LIWMA ART Emilia Rychlewska
LIWMA ART zabiera nas w Magiczny świat pamiątek, upominków, zaproszeń.To największy wybór zaproszeń, akcesoriów okazjonalnych i biznesowych. Gwarancja najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach produktów, które zyskały uznanie mediów, specjalistów z branży oraz przede wszystkim klientów.

LandAR Projects Sp. z o.o.

http://www.landar.eu/index.php/pl/

Pracownia zajmujemy się zagospodarowaniem terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych. Projektuje na miarę natury m.in. parki, zieleńce, skwery, place miejskie, drogi,  boiska, place zabaw, ogrody. Świadczy również usługi z szerokiego zakresu architektury krajobrazu. Zajmuje się wykonawstwem i działakompleksowo w branżach architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, drogowej, telekomunikacyjnej etc. Firma ma duże doświadczenie w projektach terenów będących pod opieką konserwatora zabytków. Projektuje w Polsce i za granicą.

KATEGORIA: Handel i Dystrybucja

ALVARE A. Lacek Produkcja - Sprzedaż

Firma powstała w 2007 roku, Zajmuje się produkcją materacy i akcesoriów sypialnianych takich jak: pokrowce, stelaże, ochraniacze i poduszki. Materace wysyła bezpośrednio z fabryki, co znacznie obniża ich ceny przy zachowaniu wysokiej jakości użytych materiałów w produkcji materacy. Firma poleca materace polecamy dla każdego, niezależnie od wieku, wagi czy preferencji. W fercie znajdziesz materace: dla dzieci i młodzieży oraz dla osób o niskiej i bardzo wysokiej wadze. Oferujemy materace: bez sprężyn, sprężynowe: bonnelowe (na zamówienie), kieszeniowe, 7 strefowe, kieszeniowe 1 strefowe, do hoteli, lateksowe, kokosowe, memory, antyalergiczne, rehabilitacyjne oraz ortopedyczne." 

JUBILER SHOP Maciej Kurek

To rodzinne przedsiębiorstwo, jeden ze stołecznych liderów w sprzedaży artystycznej biżuterii wykonanej ze złota, srebra oraz naszego narodowego skarbu, bałtyckiego bursztynu. Dzięki ponad 25-ciu latom nieprzerwanej działalności na rynku wyroby z logo MK dają ludziom wiele radości oraz przenoszą cząstkę naszej stolicy do wielu zakątków świata. I waśnie to jest największą wartością dla firmy MK JUBILER SHOP - MACIEJ KUREK.

BIMART Marek Biczak

Firma Bimart Marek Biczak jest przedstawicielem i dystrybutorem na polskim rynku produktów artystycznych takich marek jak: Veronese, Guillermo Forchino czy Tense. Firma Bimart realizuje również własne projekty. Jednym z nich jest prestiżowa statuetka "Perła Polskiej Gospodarki".

KATEGORIA: Bankowość i Usługi Finansowe

Nadsański Bank Spółdzielczy

Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli to bank z prawie 90 letnią tradycją, który swój dynamiczny rozwój rozpoczął pod koniec 2000 roku, tworząc uniwersalną instytucję finansową skierowaną do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz klientów detalicznych, oferując nowoczesne produkty bankowe w rozbudowanej sieci placówek również w środowiskach wielkomiejskich.

COMPASS MONEY SP. Z O.O.

Oparta wyłącznie na polskim kapitale firma zrzeszajaca wykwalifikowanych doradcow finansowych, ktora rozpoczynala swoja dzialalnosc w 2009 roku jako SNS Centrum. W efekcie szybkiego rozwoju od 2013 roku funkcjonuje jako Compass Money. "

PRACOWNIA FINANSOWA SP. Z O.O.

54

Pracownia Finansowa to rodzinna firma inwestycyjna. Oferuje inwestycje oparte o realną wartość, takie jak przemysłowe elektrownie wiatrowe i nieruchomości. Realizuje zarówno projekty indywidualne, jak i takie zrzeszające większą liczbę osób, które wraz z Pracownią Finansową tworzą grupę inwestorów - właścicieli."

KATEGORIA: Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo Rozwojowa

Dudziak i Partnerzy Joanna Dudziak

Dudziak i Partnerzy to szeroki wachlarz szkoleń i konsulting nastawiony na zwiększanie zysku. Praktycy biznesu poszukujący nowych i nieszablonowych rozwiązań. Charyzmatyczni i otwarci, jak właścicielka - Joanna Dudziak.

SITA SP. Z. O.O.

Firma SITA już od 20 lat popularyzuje szybką naukę języka. Proces nauki odbywa się w korzystnie wpływającym na zdrowie stanie relaksu, a nauka języków obcych jest przyjemniejsza niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Metoda SITA to szybka, skuteczna i samodzielna nauka języka w każdym wieku

SPEAK ART Magdalena Kobryń


Firma speak ART powstała z bardzo dużej pasji nauczania. Właścicielka zawsze była pełna wiary , że nauka języka angielskiego może stać się ciekawą przygodą szczególnie dla najmłodszych. Dlatego w szkole połączyła twórczości Dzieci z nauką języka angielskiego. Stworzyła program zajęć z języka angielskiego przenoszących Dzieci w świat przygód wypełnionych sztuką.

CENTRUM ARTYSTYCZNE ,,Metro Kultura”
Centrum Artystycznego „Metro Kultura” w Legionowie proponuje zajęcia muzyczne, plastyczne, taneczne, teatralne i sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Centrum działa w ratuszu miejskim pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pana Romana Smogorzewskiego. W 2012 r. rozszerzono działalność o Niepubliczne Przedszkola „Muzyczka” w Legionowie, Serocku i Nieporęcie z myślą o zapewnieniu dzieciom fachowej opieki oraz umożliwieniu szerszego rozwoju artystycznego w szczególności muzycznego, gdzie największym celem jest DOBRO dziecka

 

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.Laureaci

© 2024 by RS